Wallbox Selected by Volvo

Ładowarka stworzona dla Twojego Volvo

Wallbox Selected by Volvo

„Selected by Volvo Cars” to nasz asortyment starannie dobranych akcesoriów pochodzących od wyselekcjonowanych dostawców wysokiej jakości produktów. Oznacza to, że ten produkt – tak samo jak nasze akcesoria oryginalne – spełnia wymagania stawiane przez Volvo Cars, by zapewniać użytkownikowi samochodu maksymalny komfort.

Moc 22 kW

Za pomocą stacji Wallbox „Selected by Volvo” możesz ładować swój samochód elektryczny z maksymalną mocą 22 kW, a samochód plug-in hybrid/Twin Engine z maksymalną mocą 6,4 kW. Stacja umożliwia ładowanie prądem 3-fazowym 32A, o ile pozwala na to instalacja elektryczna Twojej nieruchomości.

Łączność WiFi

Funkcja połączenia przez Wi-Fi, modem 4G lub przewód Ethernet umożliwia przeglądanie statusu ładowania lub planowanie czasu ładowania za pośrednictwem aplikacji Volvo Cars.

Sygnalizator LED

Dynamiczny sygnalizator LED z przodu stacji Wallbox wyraźnie informuje na przykład o stanie ładowania, zmieniając kolor światła.

Wodoodporność klasy IP55

Stacja jest wodoodporna, więc można zainstalować ją zarówno na ścianie w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz budynku.

Stacja Wallbox z wbudowanym licznikiem MID (bez przewodu, z gniazdem)

Ta wersja stacji Wallbox ma wbudowany licznik MID, który pokazuje wartość prądu wykorzystanego do naładowania Twojego Volvo. Możesz doposażyć ją w odłączny przewód do ładowania z wtyczką Mode 2, który możesz zabrać ze sobą do bagażnika i wykorzystać do ładowania swojego Volvo także w innych ładowarkach miejskich AC.
Cena od: PLN 6200,00.

Stacja Wallbox ze zintegrowanym przewodem ładującym

Ta wersja stacji Wallbox „Selected by Volvo” jest wyposażona w zintegrowany 4,5-metrowy przewód ładujący z gniazdem typu 2. Stacja nie jest wyposażona w licznik MID.
Cena od: PLN 4900,00.

Licznik zewnętrzny - urządzenie do równoważenia obciążenia do użytku domowego

Służy ono do równoważenia obciążenia stacji Wallbox i jest przeznaczone do instalacji 3-fazowych. Urządzenie pokazuje całkowite, jak również chwilowe zużycie energii dla całego gospodarstwa domowego. Przyciski na wyświetlaczu umożliwiają wyświetlanie dodatkowych informacji o natężeniu prądu i napięciu w poszczególnych fazach, a także wielu innych wartościach.
Cena od: PLN 900,00.

Instalacja Wallboxa

Stację Wallbox „Selected by Volvo” możemy dla Ciebie zainstalować. Przed zamówieniem instalacji konieczne jest przeprowadzenie audytu energetycznego. Jego koszt to 800 zł brutto w dni robocze w godzinach 8:00–16:00 lub 1000 zł brutto w pozostałych godzinach oraz w weekendy. Gdy audyt potwierdzi, że instalacja jest możliwa, podamy jej dokładny koszt. Szacunkowy koszt instalacji w przypadku ładowarki Wallbox „Selected by Volvo” w garażu, w którym dostępne jest zasilające gniazdo 3-fazowe lub skrzynka rozdzielcza, zaczyna się już od 800 zł brutto. W przypadku instalacji ładowarki na zewnętrznej ścianie budynku, gdzie wymagane jest jej podłączenie do odległej o 10 m skrzynki rozdzielczej, koszt zaczyna się od 4000 zł brutto.

Sprawdź koszt instalacji Wallboxa
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.